WINAMP İLE ONLINE DİNLE !

MEDIA PLAYER İLE ONLINE DİNLE !

FLASH PLAYER İLE ONLINE DİNLE!


Haberler

İlanlar

YAYIN MODELİ

     Yayın Hizmet Modeli;

     Radyo Dönüşüm olarak siz değerli dinleyicilerimize,  ana sponsor ve yayın program sponsorlarımıza sektördeki internet radyolarına alternatif olarak farklı bir yayın modeli sunuyoruz.

     Yirmibirinci Yüzyılın internet çağı olmasından kaynaklı şimdilerde dünya yeni iletişim ve paylaşım kanallarını kullanıyor. Gelenekten gelen fm dokulu radyo yayıncılığı da bu kanallar arasında gerek frekanslarından çıkan gerekse internet üzerinden yayınlarını dinleyicileriyle buluşturuyor... Bizler de bu kanaldan sizlerin gönlüne girmek için yayına başlıyoruz...

  ''Radyo müzik kutusu değildir...'' sloganıyla bir farkındalık yaratarak özellikle kentlilik kültürü ve kent yaşamına artı değer kazandırabileceğimiz bir yayın politikasıyla  sizlerle buluşuyoruz.

   Yayınlarımızda; geçmişten melodiler, günümüzden en yeniler, halk müziğinden ezgiler ve kent yaşamına dair her şey sizlerle olacaktır. Yayın modelimizin hedeflenen doğrutudaki çizgisinde herhangi bir hedef sapması olmadan aynı kalitede devam etmesi öncelikle siz değerli dinleyicilerimizin ilgisine ve sponsorlarımıza bağlı olmakla birlikte popülist ve günü kurtarıcı içerikte olmayacaktır.

   '' Kentlerin tüm titreşimlerini barındıran bir yayın politikasıyla...'' Türkiye' nin farklı bölge, il ve ilçe kentlerinin yaşam ajandası olan tüm etknlikler mikrofonlarımızdan sizlere ulaşacaktır.

WINAMP İLE ONLINE DİNLE !

MEDIA PLAYER İLE ONLINE DİNLE !

FLASH PLAYER İLE ONLINE DİNLE!


Haberler

İlanlar